| miruna013 a întrebat:

La baieti, cand se dezvirgineaza li se rupe ata aia la penis, dar vreau sa stiu mai exact unde se afla ata aceia?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
7 răspunsuri:
| liviu89 a răspuns:

Nu se rupe ata penisului cand baietii se dezvirgineaza,
ata aia de care ai auzit tu se rupe cand un baiat are un contact sexual mai violent, fata e prea stramta iar el se chinuie sa o bage etc si ata aia e pe gland (capul penisului).

| Plague a răspuns:

Sa te iau cu inceputul. nu se rupe la toti, la unii e mai groasa si mai elastica - deci se rupe partial, sau poate chiar deloc. chiar si dupa relatii sexuale repetate poate sa ramana, si sa mori cu ea. e pe varful penisului, dar in partea de jos, si, in erectie, trage capul penisului putin in joshee hee. sper ca ti-am raspuns la intrebare

| calin3003 a răspuns:

Sub capul penisului

| MMihai a răspuns:

Sunt și bărbați care mai au din ața aia și după 20 de ani de făcut sex. ( Unde vrei să fie, în gură, în nas?) Bănuiesc că știi și unde este și ai și văzut cum arată, dar că vrei să pozezi într-o ființă prea naivă și prea inocentă. Uită-te într-un atlas anatomic, sau într-o carte de anatomie, mai serioasă.

| Narcis2007 a răspuns:

Dezvirginarea e la primul contact sexual...majoritatea baietilor(nevirgini) au ata aia intreaga...

| MisterAnswer a răspuns:

Nu se rupe laughing se retrage in preput... si km zice si liviu doar la cotnacte sexuale mai violente in rest daca fata e galeata o arde de 100 de ori si tot asa e big grin.

| Ghita_Mirel_1992 a răspuns:

Da asa este felicitari si eu tot asa cred ca asa este