| whoknowsit a întrebat:

Care este media pentru penis la baieti? vreau sa stiu cam pe unde ma incadrezbig grin

Răspuns Câştigător
| i86e2 a răspuns:

Vezi aici:
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

La Romania spune 12, 73 cm. Nu știu, dar mie mi se pare exagerat de puțin, adică dacă aia e media, cel mai mic e invizibil sau ce naiba?

| GoguSteriade a răspuns (pentru i86e2):

Asta e media, de-aia a scazut si natalitatea - multi devin frustrati datorita penisului care pare prea mic si nu mai fac sex. Acum, serios vorbind, chiar aia e media, deja ala care spune de 12-16 isi ia o marja de eroare mult prea mare.

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mennenspeed a răspuns:

In Romania la ultimele sondaje facute in 2012, media a fost de 12-14 cm! funda

| whoknowsit explică (pentru mennenspeed):

Pe bune...thinking bun bun mai crestem si noi mediabig grinlaughing

| Demonull a răspuns (pentru mennenspeed):

Deci trebuie sa mai tai? straight faceFirar

| mennenspeed a răspuns (pentru Demonull):

Nuhappy :O...Cu cat o ai mai mare cu atata mai bine, adancimea vaginului, in general, ar fi de vreo 15 -17 centimetri depinde de fata.

| Demonull a răspuns (pentru mennenspeed):

Era o gluma cataline..deci daca chiar asa e media..trist romanilor nici sulamentu nu va mai ajuta.criza peste tot

| mennenspeed a răspuns (pentru Demonull):

Criza o ajuns pe tot locul...

| Zizzou a răspuns:

Cam 12-16 cam asa 12-15
Depinde ce varsta ai, pentruc a te incadrezi intr-o anume categorie [nu ma refer la soare pamant sau apa]

| Cristian969 a răspuns:

Uıte aşa... pina la 15 cm-penıs
ıntre15-18 penıs medıu şi de la 18 in sus mare,, daca se nımereste ca aı 25 sa stıı ca posezı de unul uriaşbig grinbig grin

| crissa20 a răspuns:

Pa... undeva pe la un metrulaughing

| Leo10 a răspuns:

15-17