| ancasur44kgtd a întrebat:

Lucruri super nebune de facut in cuplu, fara sa fie siropoase si fara tenta sexuala

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Curatenia facuta impreuna, pfew o adevarata nebunie..merita incercata.
Recomand!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spălati geamurile cada wc ul, aragazul mai vrei?

| Violleta2022 a răspuns:

Spalat rufe, calcat rufe sau facut curatenie generala in casa, sunt super utile in acest sezon, mai ales ca sunteti blocati in casa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Anca spune ne ce lucruri super nebune ai facut? Ai spălat perdeaua? Sau a ti spălat impreună vasele? Te asteptă m sa ne povestesti, ce varsta ai?