| MariusNWM a întrebat:

Cele mai nebune/copilaresti lucruri pe care le-ati facut pana acum?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aveam 35 de ani.
Ca să mă relaxez, cu un prieten, ieșeam noaptea pe stradă și vânam mâțe care făceau amor.

| Andreeush a răspuns:

Speriam lumea pe stradă de haloween cu o prietenă acum vreo 5 ani laughing
Două doamne au coborât dintr-o mașină să facă poze cu noi laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Sa ma indragostesc. laughing)

| wpetterssone a răspuns:

Am încercat să fac un looping cu o aeronavă care nu era destinată acrobațiilor, dar am reușit să intru în vrie, pe când eram pilot student.

| IgnatVictor a răspuns:

Sa fac cele mai scarboase combinatii de mancaruri si bauturi cu verisoarmea, asta cu ingerdientele unchiului nostru, fara ca macar sa il intrebam.
Ne strangeam noi doi la el acasa si luam lapte, otet si coca-cola, apoi le combinam, plus multe altele, ca sa vedem cine rezista mai mult.
Erau vremuri frumoase, dar amandoi varsam prima inghititura in chiuveta dupa prima gustare. Iar daca venea unchiul nostru in bucatarie si ne intreba ce facem, noi spuneam "nimic", dar cu o privire foarte vinovata, si totodata amandoi aveam un suras caracteristic, pe care din fericire, doar noi intelegeam semnificatia lui.
A trecut prea mult timp de atunci.