| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai romantice/dragute/tampite/nebune/dubioase lucruri pe care le-ati facut cu persoana iubita?

2 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Sex cat cuprinde.

| Aalecsiia a răspuns:

Pai thinking ...Intr`o seara ne-am certat putin, eram la mine acasa, el a vrut sa plece, iar eu am alergat dupa el in papuci de casalaughing. Apoi cand am vazut ca nu se opreste am dat cu papucii dupa ellaughingMa rog, a fost mai mult o joaca:d...Dar acum zambesc mereu cand imi aduc amintelaughingA fost un moment haioshee hee