| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea reglează ciclu menstrual?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici cea mai mică legătură

| romeo78 a răspuns:

Observ, dacă nu greșesc și băieți care au răspuns cu "nu". I-aș întreba, ei de ce se masturbează dacă nu ajută cu nimic?
Așa cum ajută la băieți, masturbarea, așa ajută și la fete autosatisfacerea.
Nu e vorba de o reglare a ciclului, ci mai degrabă o descărcare sufletească, sexuală.
Da, ajută, dacă nu este în exces, masturbarea!

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut cert si sigur NU. Poate doar psihicul intr-o anumita masura. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are legătură.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, dar reglează turbarea.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio legătură

| MaryMaria333 a răspuns:

Nici pe timpul ciclului si nici in afara lui nu se intampla nimic.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu! Cele doua nu au nicio legătura!

| Aldutssss31 a răspuns:

Nu au legătură una cu alta.