| anonim_4396 a întrebat:

Merg la un majorat unde nu cunosc decât maxim 3 persoane. In rest vor fi numai fete și prieteni de-ai sărbătoritului. Întrebarea mea e cum sa mă bag pe acolo cu ei in seama in special cu fetele pentru ca nu vreau sa plec de acolo fără sa fac sex cu vreuna

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca vei avea ocazia sa faci sex din prima zi, cu fetele, la un majorat.
Asta este doar in capusorul tau si prin filmele americane, ca-n realitate, nu se intampla asta.

| Raven a răspuns:

Fetele alea sigur se duc acolo visând să facă sex cu primul necunoscut care le iese în cale laughing
Invită-le la dans, încearcă să nu te faci de râs bând fără măsură, fii fericit dacă te bagă în seamă.

| Andreeush a răspuns:

Tu numai la asta te gândești?