| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, o sa merg la un majorat si vreau sa ma bag in seama cu niste fete, vreau sa agat si eu ceva laughing si problema este ca nu stiu cum sa o fac, ca nu le cunosc.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Te bagi in zeama si tu. O glumitza, un bluz (daca se mai poata bluzuri, daca nu, le tragi de fusta/pantalon cand fac twerk, lol), o discutie generalista, cum de a venit o fata asa de frumoasa ca tine singura la party, un masaj, o limba in plombe, treburi de-astea.

| Mimo2 a răspuns:

Incearca sa faci ceva care le-ar atrage pe ele sa vorbeasca cu tine (daca tu nu ai curaj ) glume, trucuri, schestii din astea