| LeoLy a întrebat:

Mi-am dat seama ca sunt bisexual...i-am sus tatalui si a reactionat super urat, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să te-nveți minte să mai vorbești neîntrebat!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce rost avea sa-i spui tatalui tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete mai merge, la noi la baieti, nu inteleg cum va poate trece macar prin cap asta! Voi, bisexualilor, nu ati avut o femeie adevarata langa voi, nu ati crescut cu barbati, ati crescut cu femei si de asta aveti prostia asta in cap! Altii zic ca e masturbarea pacat si asta ce e fratilor?! tongue

| UzOm a răspuns:

Spune-i ceva nou. De exemplu ca esti necrofil.

| Ager a răspuns:

Cum adică „mi-am dat seama că sunt bisexual"?
ce să faci? Să te asiguri dacă e corect ceea ce simți.

| AlbinoCornSnake a răspuns:

Eh. Ii trece. Ar trebui sa te sustina, dar nu inseamna ca esti nevoit sa-i tii pica.
Bisexualitatea la putere, in orice caz e mai interesant sa fii atras si sa te poti indragostii de ambele sexe happy

| AlisaMarie12 a răspuns:

Eu zic sa il lasi sa vorbeasca... indura... o sa ii treaca pana la urma