| croissant a întrebat:

Mi-am instalat aplicatiile de dating in dorinta de a cunoaste pe cineva, de fiecare data cand incep o conversatie ma entuziasmez dar pe parcurs cand vad ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda ma intristez. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa continui scumpa mea și să renunți puțin la așteptări, sa fi mai realistă nu idealistă, in rest îți doresc succes!

6 răspunsuri:
| ciocanasuonline a răspuns:

Eu nu folosesc aplicatiile de dating din Romania deoarece fetele de acolo sunt peste 8, sfatul meu este sa plangi pizd-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incetezi

| Irinelp a răspuns:

Să cunoști lume nouă în viața reală nu '' fantome ''. Pe internet poți cunoaște o fată care de fapt nu este fată și băiat care nu este băiat.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa moara cu scopul neindeplinit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Mi-e mila de tipii cu care incepe conversatii sad

| Adry05 a răspuns:

Nu-i persoana potrivită, și eu pățesc la fel când îmi scriu tipi, de aia nici nu-mi place să-i cunosc online, parcă niciodată nu se leagă nimic sau dacă se leagă, trcee la fel de repede