| anonimaa a întrebat:

Oare ce credeti ca spun baieti cand vad o fata frumoasa pe strada? de exemplu o fata ca mine:inalta(dar nu prajina), cu picioare frumoase, cu un fund frumos, cu sani maricei, cu ochi albastrii si parul mai lung, saten
fara mistourilaughing) in mare intrebare pentru baieti dar pot raspunde si fetele

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi-acum ce-ar trebui? Să vezi 2147328943289 de răspunsuri de la băieţi spunând "te vreau enorm (două puncte ics)" sau "(tilda, egal P) ce bună eşti!", etc. etc?
Tu trebuie să aştepţi să primeşti complimentele dar şi criticile de la bărbaţi nu să ţi le faci singură căci asta denotă narcisism sau frustrare, sau ambele în acelaşi timp!
Degeaba spui tu că arăţi aşa dacă mie-mi pari mai urâtă decât miss Urangutan!
Încetaţi să vă mai preocupaţi de fizicul vostru în mod excesiv căci în acest caz e normal şi firesc să daţi peste bărbaţi care vă vor vrea pentru "o tură". Daţi mai multă atenţie asupra a ceea ce aveţi în cap şi atunci cu siguranţă vă veţi întâlni cu bărbaţi mai serioşi!
Salut!

42 răspunsuri:
| andreiano a răspuns:

,, Uite o tipă cu o părere prea bună despre sine."

| Quiss a răspuns:

Ce intrebare... Tu cam ce crezi? Sau de ceva vreme nu ti-a mai alimentat nimeni orgoliul?

| wingis a răspuns:

Daca ar fi o persoana necunoscuta as saluta-o si as intrebao ce face. Dupa aceea ca as vrea sa ne cunoastem.Cu timpul, cand ne cunoastem 100% as intreba-o daca vrea sa fim prieteni.La mine 50% conteaza frumusetea 50% aspectul moral(inteligenta, daca e o fata "de treaba" etc). Orice relatia merita o sansa! Apropo, daca chiar esti cum ai spus din punct de vedere fizic, esti o fata de treaba si cu note mari la scoala(liceu)?

| joker_1488 a răspuns:

[cauta in dictionar cuvantul "modestie"]

Daca tu spui ca arati asa, nu inteleg de ce nu sti ce spun baietii cand te vad pe strada. Nu-mi spune ca nu ai iesit niciodata din casa! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna mai mult ca un anunt la matrimoniale sau tie chiar iti place sa vb despre tine. pune si o poza cu tine la avatar, de preferat in asa fel incat sa iti arate aceste minunatii ale naturii despre care tot vorbesti, ca sa fie treaba treabăwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahaha MOONY cel mai tare raspuns laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uite ma ce buna e aia.asa as zice eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti buna...glumesclaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zicee '' hey papushaaa!
da tu!
hai sa ne combinam la o cartelaa kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inebunesc

| catalyn22 a răspuns:

Ce buna e aia frateee
Oare are prieten?
Ma duc sa ii cer nr de tel

| ALECSUTZU a răspuns:

Trei litere, l o l

| beganu a răspuns:

"am o erectie"
dar daca ma gandesc la modestia ta... DOWN