| xvisina96 a întrebat:

Omul se poate incrucisa cu cainii? Adica daca intre un om si o catea are loc un contact sexual cateaua poate ramane gestanta?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Explicatia este cat se poate de simpla, materialele genetice NU sunt compatibile. big grin

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Da, iar copii o sa fie gemeni, Remus si Romulus.

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar poți lua boli cu transmitere sexuale destul de neobisnuite din astfel de experiență, în plus este un abuz asupra animalelor și se consideră delict.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce prostii vă pot trece oprin minte, mă mir că nu explodează mintea aia de atîta prostie. bumm

| RAY a răspuns:

Cainii sunt acelasi specie, si tu poti face sex cu o negreasa exact si ei, sexul intre rase este posibil dar intre specii nu, cel mai probabil cu stramosi cimpanzeilor erau sanse poate acum cateva milioane de anii, plus ca linia noastra nu este comuna cu cea a lupilor, noi suntem primate