| anonim_4396 a întrebat:

Poți să săruți pe cineva în timp ce ai gumă de mestecat în gură?

8 răspunsuri:
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oarecum da, însă e mai bine fără gumă în gură în momentul când te săruți?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da si nu.

| mgtow a răspuns:

Nu e indicat

| alina2k18 a răspuns:

Da, eu am si pierce in limba deci sunt obisnuita sa am ceva in gura laughing non stopwinking

| Holiday a răspuns:

Da, de ce nu? Ca sa nu te deranjeze o lipesti pe o masea spre exterior, adica spre obraz. Dupa aia o poti molfai linistita in continuare.

| Sofer a răspuns:

Nu e tocmai ok. ca in timp ce saruti guma aia se misca prin gura si cred ca se poate inghiti laughing deci mai bine fara.

| Andreeush a răspuns:

Nu e ok, dar se poate.