| Zăppă a întrebat:

Prietenul meu stie ca sunt virgina dar eu am fost mai curioasa si m-am masturbat, m-am dezvirginat. Credeti ca o sa isi dea seama? adica.o sa ii spun ca nu a curs sange ca am himenul elastic.dar.o sa se prinda ca nu am fost virgina? sau ce sa fac? ..sa ii spun?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu esti virgina daca te-ai penetrat cu ceva (ex. vibrator) daca nu ai folosit asa ceva mai esti virgina. happy

| Pitzipoanca a răspuns:

Esti sigura ca nu te-ai masturbat cu penisul altui baiat? Himenul nu se rupe de la masturbare. Decat daca folosesti coceni...

| Raiiiisa a răspuns:

De ce nu i-ai spus si prietenului tau despre curiozitatea ta? Mai bine o faceati impreuna decat asastraight face

| rexssj a răspuns:

Nu te poti autodezvirginiza