| Sierra667 a întrebat:

Iubitul meu m-a masturbat si a curs sange desi nu sunt virgina. Cred ca m-a dezvirginat cand si-a bagat degetele prima oara, atunci a curs mai mult sange. Oare doar m-a zgariat? Dupa prima faza mai sunt virgina? (are si degetele lungi)

3 răspunsuri:
| cristian200313 a răspuns:

In primul rand, daca ti-a fost bagat degete in vaginul tau, inca mai esti virgina...
In al doilea rand, este prima data cand a curs mai mult sange este ca ti-a fost deflorat.

| Inutarh a răspuns:

Dacă nu e prima data, e posibil sa fii fost el prea brusc, ori te a zgâriat, ori nu erai prea bine excitată, ori ți ai făcut rana

| gege12321v a răspuns:

1. Daca ți-a băgate degetele din punct de vedere fizic ești virgina, psihic nu pentru că ai incercat placerea sexuala, și științific ești virgina pentru că nu a fost introdus un penis in interior!
2. daca a fost pentru prima data când ți a făcut asta este pentru că sa deflorat, daca nu este prima dată posibil sa te fi zgâriat