| Frogie a întrebat:

Probabil cei care aveti vreun cont pe hi5 ati observat numarul impresionant de domn'soare care posteaza poze aproape goale si in pozitii provocatoare, iar varsta lor nu depaseste 16-17 ani de cele mai multe ori. Vi se pare normal acest tip de comportament?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Nu mi se pare normal comportamentul, dar un lucru e cert, şi acesta : că unele fac treaba asta pentru a se defirenţia de altele... şi totodată să atragă printr-un alt mod, ca atare... fiecare e liber să facă ce crede, că e bine de cuviinţă!

21 răspunsuri:
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

E ceva absolut normal, pentru pitzipoance si c***ewinking

| MisterKat a răspuns:

Nu e normal dar asta e trend-ul acum. nu ai ce sa le faci...

| zuzumic a răspuns:

Mie nu mi se pare normal dar din pacate da... acele poze sunt reflexia in oglinda a unor parinti inconstienti care ba au oferit prea mult copiilor ba nu au timp decat pentru a face bani si uita ca un copil mai trebuie si tras de maneca uneori... fetele astea au un viitor stralucit pe centurawinking

| miauu a răspuns:

nu e normal. dar nah
daca nu au cap sa gandesca ce sa le facem noi.
numai asa pot ele atrage baietii
adica nah. o vede un baiat asa "moama ce buanciune e, o *** si gata alta"
cam asas baietii in ziua de azi
nah si lor sigur ca le place.
abis se indr de ei
etc
apoi pun al status ca se omoara si etclaughing)
fete fara minte nai ce sa le faci

| Hmmmm a răspuns:

Asta se numeste spiritul d turmalaughing
intr-o dimineata insorita s-a trezit prima fitoasa sa isi faca o poza in stien cu telefonul in fata oglizii si dupa toate dupa ea.
acum e un trend sa apari cat mai goala in pozele d p hi5, si neparat in fata oglinzii pozand-te cu telefonl.
eu stau si ma intreb oare dupa trendul asta ce altceva mai poate sa urmeze? am senzatia ca nimic bun...laughing

| Alisa a răspuns:

NOrmal ca nu e normal. Dar lor li se pare normal ca de arata bine si asta inseamna ca trebuie sa isi expuna corpul prin fel si fel de moduri. Nu putem sa le facem nimic, atata timp cat pe ele nu le intereseaza ca le vad toti toate partile, cand lucrul asta ar trebui sa fie ceva intim, nu sa si le expuna pe internet.

| bocascity a răspuns:

Acestor persoane nu le dau acceptul sau le sterg din lista... pitzipoance si cokalari... vrei sa te vada toata tara? du-te frate la otv sau la alta emisiune

| BeT a răspuns:

@anjelique, nu stiu ce virsta ai dar oricum virsta nu conteaza in a fi un om rational si cu bun simt.Normal ca nu este normal tot ce se intimpla dar tinara generatie nu este de condamnat, priveste mai atenta pe hi5 si vei intilni si femei de 30-35 de ani care sint aproape goale...atunci ce sa mai asteptam de la niste adolescenti.Eu cred ca este datoria voastra a femeilor de "Bine"sa incercati intr-un mod(sincer nu stiu cum)sa transmiteti tinerei generati ca nu este tocmai bun comportamentul lor.Ginditi-va ca poate si fiicele voastre vor fi"inghitite"de acest val de prostitutie.

| ruxybelle a răspuns:

Www.pitipoanca.org =)) uitate aici sunt luate de pe hi5 =)) aoleuu :)) alea care pozeaza aproape goale si isi pun pozele pe hi5 sau pe alte site`uri sunt niste pitipoance si niste curve

| Frogie explică:

Eu am 19 ani! happy Dar am destula minte incat sa nu fac poze de genul si mai ales sa le postez pe internet.

| Frogie explică:

@ruxybelle : Ma intristeaza sa vad asa ceva. Pacat de unele ca sunt frumoase si nu stiu sa se aprecieze. Se fac de ras si sunt luate si drept femei usoare.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu... da n-ai ce sa le faci. straight face
Acu` mai sunt si unele care sunt fotomodele, si chiar au ce arata(adica nu au celulita, sunci, au picioare frumoase, etc), si deh, asta le e meseria, sa prezinte haine de la firma x si y, uneori si lenjerie intima si/sau costume de baie.

| Hombre a răspuns:

Cine poate stabili normalul in aceasta cauza? Contul pe hi5 nu este televiziune si poate fi folosit numai de cei interesati. Si sunt destui cei interesati sa vada domn'soare goale si provocatoare chiar si pe tine ''anjelique''. Ce legea nu interzice ai voie sa faci. ...si acum vor sari ca arsi moralisti.

| hugo a răspuns:

Sincer am acount pe hi5 dar l'am lasat balta, sunte mii de tipe care pentru 1comm iti fac 1poza in lenjeria intima si toti mii de tipi care cand vad aceea poza :O:O! Raman uimiti! Sa fim serioasi, sunt destule tipe cu aere, ca arata ca face ca nu stiu ce...cu toate ca ele poate au haine de la orice produs 20ron si in casa nu au un trai atat de fericit, cunosc astfel de fete... dar cum s'ar zice doar ce'i la suprafata conteazahappybafta

| Ioana22B a răspuns:

Nu e normal, logic, dar ele fac astea pentru ca vor sa fie admirate si sa li se spuna chestii de genul"ce buna esti da-mi si mie id-ul tau"...pateticlaughingsi uite asa se imprietenesc si ele la randul lor cu toti cocalarii cu poze in care stau langa o masina, eventual si cu ochelarii pe nas si o descriere ceva de genu"sunt smecher"laughing... n-ai cei face!
"Domnisoarele"astea ar trebui mai bine daca vor sa se expuna atat sa se duca la Tv ca acolo le vede toata lumea sau in industria XXX.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angy ce faci may big grin

| RainDrop a răspuns:

Nu, dar asa e in ziua de azi, lumea se gandeste si face sex la varsta prea frageda, si sa nu uitam de fata de 5 ani(5 ani!) care a ramas gravida, asa sunt ele, vor sa "senzatia vietii" la varsta frageda.

| LaMisto a răspuns:

Eu nu sunt de acord in totalitate cu domnisoara zuzumic. de ce parintii sunt de vina? aici este vorba de altceva.deja parintii nu ii mai pot controla pe copii. indiferent de educatia pe care o au copiii, anturajul strica tot.

| ruxybelle a răspuns:

@αηjеlιqυе ai dreptate straight face

| šρяίηģ a răspuns:

Nu mi se pare normal. Cum sunt crescute asa fac si ele sau cine stie de unde deprind acest comportament. Probabil ca se simt inferioare fetelor decente si cred ca daca arata si el un san sau ceva, le pun baietii (sau barbatii) lumea la picioare. Si ne mai miram ca sunt atatea violuri cand poate ele atrag barbatii. Oricum mi se pare inacceptabil comportamentul lor!