| AdamJensen a întrebat:

imi place de o fata... aveti idei de a impresiona? funda

Răspuns Câştigător
| Deeiiutsa a răspuns:

Pai si eu sunt fata, si daca si ea te place cat de putin va reactiona la geturile tale si nu trebuie sa te dai in figuri ca nu o impresionezi asa, ba chiar o faci sa se simta naspa sa zic asa.
De exemplu pe fostul meu prieten nu-l placeam aproape de loc doar foarte foarte putin dar el m-a sarutat si m-am indragostit de el pe loc iar acum ne-am despartit si vreau sa ne impacam tu esti baiat ajuta-ma si pe mine te rog...
Iar in legatura cu tine incearca sa o saruti si cred ca va merge daca tine un pic la tine te va cautawinking
Astept raspunsul tau.

1 răspuns:
| Annonymousthizisme a răspuns:

Fii tu insuti... fi bun cu ea dar nu "catelus" happy nu trebuie sa o impresionezi... gasiti diferite subiecte de discutie