| efimash a întrebat:

.. mie imi place de o fata... ea mi-a spus ca putin ma place si ea cum pot sa o impresionez dati va rog idei cum as puteao impresiona ca ea sa a indrageasca mai mult?
dau funda

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Tu chiar crezi ca exista a placea putin, a placea putin mai mult? happy Te place sau nu tongue

| Fizica_Md_1995 a răspuns:

Incearca sai afli gusturile. Fii singer. Fao sa se simpta bine cu tine. Ajuto cind are nevoie. Fai niste surprize placuta, dovedestei ca esti unic, FII TU!

| bianca1319 a răspuns:

Suprindeo cu un sarut

| CreZyGirLbAby a răspuns:

Pai..incearca...sa ii zici cat de mult o iubesti.)sa i spui ca e e singura fata care iti place cu adevarat.Si incearca sa aflii ce iar place ei la un baiat? Asta e sfatul meu