| Miruna1234 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fericire.( sa nu fie dale despre iubire) Vreau doar care sa se refere la fericireee, libertate, din astea`. Si fara link`uri. Le puneti direct aicii`. Ms! funda` >-- celle mai bunee`. Normall

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

De` cate ori vad visele cum se sfarsesc...De atatea ori ma ambitionez sa reusesc`.Am drumuu`u meu si asta nu se va schimba.
se aude o vocee`! Shhh`. Speranta moare ultimaaa`!:X

De maine totul va fi roz NIMENI nu poate sa le faca pe fete cand dau hainele jos

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Ce CrEzI Tu.CoNtEaZa Mai PuTiN pentru mine. OrIcUm FaC tot Ce`Mi ViNe.Nu UrMaReSc ChIaR Sa Va DiSpLaC.Dar REFUZ MeReU Sa Va FaC Pe PLAC!

Am Intentzii Bune, Pe Bune. N`ai Tu Idee Cate Cuvinte Frumoase Pot Spune

uita`te atent. nu insistent ...priVeStHE dar nu aTinge.tE pot respinge! viseaza ...dorEsThe! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE.

NUmai sunt cum eram.AkM ZAMbesc.aTuNCI pLANgeAM.am iNvatAT c iN vIataA.SUNT sj bUNE SJ rEle.sJ PesTe toATE Trec k AM pUTeRe."

E genull de fata.Caree te vreaaaa.Darrr.Nareeee nevoiee de tneeeeee.Nu`ti poti da seamaa.E cevaa ciudat la ea!

totul mi s pare un semn si intrebare traiesc intr-o poveste si visul e culoare asa sunt eu mereu visatoare cand am lumea la picioare"

dA rImE cOeReNtE.Te ArDE La sEnTiMeNtE. TzI sE pArE uN mIrAj... eU iTzI SpUn kA n`Ai cUrAj... iNtRa`N aNtUrAj. fAcE cE fAcE si Te ScOAt3 DiN pEiSaJ!

Sper sa-ti placaa`!

1 răspuns:
| florynna903 a răspuns:

Le-a dat ioana pe toate