| 112calvar a întrebat:

Sallz TPU! Daca mai multi baieti se uita de parca Le place de tine iar u vrei sa atragi atentia ce faci? cum trebuie sa te comporti ca sa atragi atentia!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Te comporti natural...

3 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Pai ia-ti o fust mini fa-ti o preza cu breton intr-o parte si te dai cu un ruj rosu ca sangele sa vezi ca numa de la tine no sati ia ochii crede-ma eu am patit-o cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...primul lucru: imaginea(cartea de vizita a unui om). Al doilea lucru: felul cum vorbesti, gesticulezi.In general, o persoana vesela si educata este o prezenta placuta indiferent de anturaj.

| unknown_5926 a răspuns:

Picioarele "goale" love strucklove strucklove struck Poarta pantaloni scurtzi love struck sau fusta. :p dar mai bine pantaloni rolling on the floor pentru ca daca ar fi fusta ai avea mari probleme laughing