| alyn68 a întrebat:

Am 20 de ani si as vrea sa stiu care ar fi dimensiunea normala a penisului. L-am masurat si al meu are 13 cm. E o dimensiune normala? Pana la ce varsta se dezvolta sau cum sta treaba? Dau funda. Ms

Răspuns Câştigător
| WarHammer02 a răspuns:

Salut,frate stai linistit nu te panica nu prea conteaza lungimea cat conteaza grosimea laughing Iar penisul se dezvolta pana in jurul anilor 26 daca nu ma insel. E foarte normal crede-ma iar daca vreo fata iti zice ca o ai mica e doar pentru ca ea are o gura de "borcan" acolo jos laughing Bafta

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dimensiunea penisului tau este in limitele normale. Cu aceasta dimensiune poti satisface cea mai pretentioasa fata.

| mentholinks a răspuns:

E normal. Pana la varsta ta s-a incheiat procesul de dezvoltare.

| Lawliet14 a răspuns:

E normala, majoritatea o au sub 14-15.