| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am visat ca am avut o relație cu o fata cunoscuta desi eu nu am fost cu ea, si prin mesaje la fel, ce înseamnă?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ca trebuie sa-ti faci o prietena ca sa nu mai salivezi si in viata reala, ci doar in vise.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca visele nu reprezinta nimic, dar uneori pot fi,, interpretate'' ca ar reprezenta...premonitii. big grin

| sweetangels a răspuns:

Visele reflecta ceea ce are loc in subconstientul tau. O placi pe fata respectiva? Probabil din cauza asta o visezi!