| Jhfdfd a întrebat:

am o intrebare oarecum bizara laughing... Despre vise big grin!
Deci azi-noapte eu si prietena mea cea mai buna am visat aproximativ acelasi lucru : eu am visat ca un prieten foarte bun ma lua in brate si chestii de genul laughing, iar ea a visat ca eram intr-o relatie cu acelasi tip. laughing Ciudat nu?!
Oare ce inseamna asta?laughing)
Merci anticipat happy.

2 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Sunteti indragostite de acelasi tip?laughing

| Carolinee a răspuns:

Telepatie pura! Se vede ca aveti multe in comun si ca sunteti cele mai bune prietene! Poate insemna ca va cunoasteti foarte bine una pe alta si ea anticipeaza prin vise urmatoarele miscari ale tale in viata!