| Hellboy96 a întrebat:

În ultimul timp am început din ce în ce mai mult sa îmi doresc sa îmi fac o prietena. Mă simt pregătit dar problema este ca nu găsesc fata potrivita. Stiu ca mai am timp dar parcă îmi doresc din ce în ce mai tare si parca nu mai pot aștepta.

Stiu cum sa vorbesc cu o fata, cum sa ma comport si cum sa fiu romantic, dar de fetele de care dau si le consider cât de cât potrivite ba au prieten, ba sunt din alt oraș.

Ce ar trebui sa fac? Sa mai astept? Ar trebui sa cunosc mai multe fete? Dacă da, unde as putea da de ele?

Răspuns Câştigător
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Nu ai spus cu ce te ocupi. Dacă ești elev este destul de simplu deoarece la școală sunt foarte multe fete. Secretul în a găsi fata dorita este sa nu vorbești doar cu o fata, cere numere de telefon / cont de Instagram de la mai multe fete și ieși cu ele. O relație nu se bazează doar pe aspectul fizic, trebuie sa aveți chestii în comun și sa fiți compatibili. Iti recomand sa vizionezi pe Youtube "Arta Seducției", o sa te ajute foarte mult.

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Incearca Siri de pe iOS, in The Big Bang Theory a functionat cu Raj big grin

| Hellboy96 explică:

Da, am gasit o pe una... bomba laughing

| aAlexB a răspuns:

Ha..ha.