| alexutza222 a întrebat:

Plec in concediu cu iubitul meu. Imi doresc sa avem un decor cu lumanari parfumate, petale de trandafiri, etc. Vreau o seara romantica. Noi facem rezervare online pentru 4 nopti. Am putea suna la recptie sa ne pregateasca ei camera aranjata romantic sau trebuie sa o facem singuri?
Pentru cei care au petrecut nopti romantice la hotel cum trebuie procedat cu aranjarea camerii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unele hoteluri, au camere speciale, pentru proaspat insurateii, care sunt mult mai scumpe.
Daca voi, nu sunteti casatoriti si nici nu au optat pentru un apartament nuptial, atunci nu au de ce sa va faca favoruri, cazand in treaba voastra, sa va faceti singuri aranjamentele.

| FruttiFresh300 a răspuns:

O pot face ei, dar te costă și te costă multicel. Așa că dacă vrei să economisești niște bani, te ocupi singura de asta.

| alina2k18 a răspuns:

Ce atata romantism laughing)
Lasa aranjarea CAMEREIwinking aranjeaza-te pe tinewinking si o sa fie mai multumitwinking