| alexa_4370 a întrebat:

Sunt cu un baiat de o saptamana si ma vad in fiecare seara cu el happy.
Faza naspa este ca simt ca sunt singura...ca nu as avea prieten straight face
Ce credeti ca se intampla cu mine? tin sa zic ca am avut o pauza fara preteni de 8 luni big grin

7 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga mea este ceva normal. D Mu prea poti sa simti mare lucru dupa o saptamana. Ce poti spune este doar daca iti place din punct de vedere fizic. In rest ai nevoie de timp pentru a-l cunoaste. S-ar pute sa-ti placa, s-ar putea sa nu-ti placa.
Ai rabdare si da dovada de intelepciune!
Bafta!

| Doar1îngeR a răspuns:

Poate pur si simplu nu e ceea ce iti doresti sau nu iti ofera ceea ce ai tu nevoie.De vorbit despre ce vorbiti cand va intalniti? Vorbesti mai mult tu sau el?

| MissSmile a răspuns:

Nu ai probleme in familie, cu parintii, sau nu suferi din cauza unor lucruri care iti lipsesc? Spun asta pentru ca si mie adesea mi sa intamplat...sau probabil nu e persoana potrivita. Poti sa mergi si la un psiholog ( si asta nu inseamna ca esti nebuna!)

| Dulke a răspuns:

Mi se intampla si mie, ai nevoie de mult prea multa ibire vrei sa stea cu tine nu mai in brate te simti singura, daca te desparti de el o sa ii simti lipsa asa se intampla de cele mai mute ori, iar daca vrei sa va impacati nu mai vrea el ...deci o sa va atasati unu de althu. sau poate ca nu e persoana potrivita, nu te atrage...

| Antonik a răspuns:

Poate ca nu este persoana portivita pentru tine si de aceea te simti asa. Nu as putea sa zic cu precizie de ce.

| papushoi a răspuns:

Pur si simplu nu esista pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El este foarte indiferent. de vorbit vbim aman2.
eu sunt foarte orgolioasa si el si mai si straight facestraight facestraight face