| danny_2900 a întrebat:

Salut, sunt danny si am o intrebare...de ce imi plac baieti pana fac sex cu ei (doar oral) sau ma mast. si dupa ma scarbesc de ei sau ei de mine? va rog ast rasp

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Dumnezeu sau Darvin cu evolutionismul lui au facut ca cele doua organe - pentru a te alimenta si pentru a te reproduce sa le aseze cit mai departe unul de altul, tocmai pentru a nu fi confundate din greseala. Omul insa a inceput sa le incurce (cu plata de rigoare). Aceste perversiuni sexuale nu prea sunt intilnite la animale desi sunt mai proaste considerate de om. E normal sa-ti fie scârbă. Chiar si mie mi-a fost cind am scris numai

4 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Danny, ceva este in neregula. N-ar fi mai bine sa te indragostesti de un baiat si aveti o relatie frumoasa si o viata sexuala normala? Consulta si un psiholog, nu este nimic rusinos.

| cosss a răspuns:

Nu pot sa-ti raspund aici. da-mi un mesaj, sa ne intalnim si o sa-ti explic cum sta treaba. te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este asa e viata dar iti las nr meu de telefon si poate ne intalnim si vb mai deschis nu te gandi la prosti 0764424172

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depide de cati ani ai, ma refer la faptul ca poate nu esti destul de matura pentru a-ti da seama de orientarea sexuala sau poate nu ai gasit barbatul care sa iti ofere ceea ce iti doresti