| andrada a întrebat:

E vb despre baiatu ala de care imi place fff mult.

cand am ajuns azi in fata scl el era deja acolo cu inca 2 baieti si cand m-a vazut pe mine le-a spus ceva lor si toti sau uitat la mine zambind intre ei. ce credeti ca le-a zis? app el stie ca eu il plac ca altfel nu cred ca sar fi uitat la mine. stiu ca am pus de mai multe ori intrebare asta dar am nevoie de rasp

Răspuns Câştigător
| catalina_1418 a răspuns:

Buna:*, poate si el te place dar nu are curaju sa iti spuna, si iti da de inteles prin gesturile lui, iar ce ai spus tu ca azi s-a uitat la tine prieteni de a lui este posibil ca el sa le fi spus de tine si sa le ceara vreo parere ceva.Ai putea sa vb cu el pe mess daca ai id lui si daca nu il ai sa faci rost, trebuie intai sa deveniti prieteni si apoi se poate ajunge sa fie ceva mai serios intre voi:*Succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu cred ca i-a spus prietenilor lui ca il placi si ei sau uitat la tine!(cam asa facem noi baietii)Pa!