| Corsi a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Fata pe care o plac a venit azi la sora mea. Noi ne-am certat. Azi ea m-a bagat in seama si m-a intrebat daca se poate pune langa mine deoarece ne uitam la TV. M-a luat de mana si-a rezemat capul pe umarul meu isi plimba mainile prin parul meu. Am intrebat-o daca ma place si a spus nu dar am intrebat-o acum 1 saptamana. Pana sa ne certam nu facea lcrurile astea. Dar de 2-3 zile mereu le face. Faza e ca mi-a zis ca acum sunt mai RECE. Dar tot se pune langa mine. Mai e un baiat Radu care vine pe la mine si lui nu ii face cum imi face mie. Problema e ca ea are prieten si sufera dupa fostul iubit. Vreau sa stiu daca ma place sau nu. Daca n ma place atunci ce vrea? Nu stiu ce sa mai cred. Va rog sa imi raspundeti la intrebari. Ma scuzati pentru greselile gramaticale dar ma grabesc si sunt pe telefon.

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Sigur te place, da ce ii place cel mai mult ii ca nu o mai bagi in seama ca inainte, fetele au o problema cand le bagi in seama prea mult cred ca ii prea mult si se sufoca, cand le ignori vin dupa tine si te intreaba de ce faci asta, ea acum vrea sa te aduca inapoi cum erai inainte, da nu o fa fiindca nu o sa castigi nimic, dupa aia te da iar la o parte. Mai tine-o putin asa, dai putina atentie ignoro, si tot asa, se pare ca ii place, si daca o saruti si te iei si pleci mai bine, ramane cu idea ca oare ce ar fi, nu fii curios de prietenul ei fiindca nici ea nu prea ii. Daca nu vrei sa ranesti pe nimeni, adica pe prietenul ei, atunci nu te baga, dar daca crezi ca ii pentru tine si o vrei, fa cum ti-am spus. Da ai grija ca ii o linie subtire intre a te juca si ea sa se inerveze si sa plece, dar daca iti place si tie de ea cand faci toate astea sigur o sa mearga. Vezi cand te certi cu ea, poti sa o iei si o saruti, so dupa aia ii dai pace si o lasi pe ea sa vina dupa tine. Fa-o si anunta-ma daca iti mergewinking.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cum ce vrea. Atenție. E genul ăla de proastă care deși îl are pe unul dispus să facă orice pentru ea, își evaluează valoarea propriului vagin prin numărul de dârlăi cărora le dă speranțe și care-s și ei gata mereu să facă orice pentru ea.

Răspuns utilizator avertizat