| MsdfdsSeArde a întrebat:

Daca ati mai citit din intrebarile mele, stiti povestea aia ...in care mie imi place de o fata dar sunt prea timid, ma rog sa contiunam, acum vine iarna, si s'ar putea sa mearga, la patinoar un anume grup de copii dintre care cred eu... si ea si daca m'a invita, ce ziceti sa merg si eu, mie imi place sa fac oamenii sa rada asa... e felu meu de a fi, si ma gandeam daca e sa merg si eu, si poate asa nu stiu...imi da si mie ID ei de mess sau mai atrag si eu atentia (stiti voi) astept pareri cat mai sincere

P. S. eu dau foarte multe fundoaie dinalea tongue big grin
Bye :-H ( cred ca asta e semnul corect de salut )

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jull a răspuns:

Eu zic ca daca te chema la patinoar inseamna ca vrea sa fi in preajma ei...si sti ca fetelor le place sa fie in centrul atentiei, asa ca fa'i pe plac si du-te, iau acolo sa o fa'o sa rada si sa se distreze cu tine...asa va puteti apropiahappy
Eventual daca vrei id'u ei de mes intreab'o daca poate sa iti ia de pe net o mel si cere'i id'u de mes happy sper ca te'am ajutat