| anonim_4396 a întrebat:

HEELP! cum sa atrag atentia unui baiat care ma place (si eu il plac)dar e mai timid?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Zambeste-i, atinge-l pe mana "intamplator", uita-te la el, fa-i cu ochiul, intra in discutie cu el, pe mess vorbeste-i ceva mai "neobisnuit" (daca are prietena, daca s-a sarutat vreodata, cu cine ar vrea etc.), spune-i ce bine arata astazi. Mai ales daca te place, cu asta il vei cucerihappy

6 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Stai pe langa el, flutura`ti parul prin preajma lui, fa`i ochi dulci, privestel adanc, stai langa el si mai vorbiti. Orice. Daca se uita la buzele tale cand esti langa el, vrea sa te sarute. Daca`l vezi ca se uita, fa`ti cureaj si saruta`l. Daca vrei sa fi cu el.Succes? Funda?

| MasterYoda a răspuns:

Sparge seminte in fata lui

| anonim_4396 explică (pentru MasterYoda):

Bai pe siteu-l asta nu am ce face si intru asa sa dau raspunsuri la panarama. dar in cazul asta al al tau e prea tare deci nu mai are rost sa zic nimic altceva

| MasterYoda a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le vezi pe restul...

| Skeez a răspuns:

IMPORTANT : tu esti timida?
daca da atunci incearca sa vorbesti cu el pe mess ( e mult mai usor cand nu sunteti fata in fata )
daca nu atunci muta-te odata cu el in banca ( banuiesc ca esti studenta -corecteaza-ma daca gresesc ) si cauta un motiv sa va mutati iar apoi ia-l incet incet - ce mai faci
- tu mai ai prietena
- hey dar tie iti place de mine?
-vrei sa fii cu mine?

Succeswinking

| LaviniaT a răspuns:

Daca e timid, fa tu primul pas si nu ai sa regreti, ca daca lasi dupa el " o sa imbatraniti amandoi". Nu stiu imbracate frumos, putin provocator si bagate in seama cu el, intra in vorba, gaseste subiecte de discutie si continua asa cateva zile, chiar si mai mult daca e nevoie pana prinde el curaj si .......veti fi impreuna.Bafta.