| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi găsesc si eu pe cineva( o fată), de ce nu se uită nimeni la mine?

Răspuns Câştigător
| cosmina92 a răspuns:

Heeey big grin
"de ce nu se uită nimeni la mine?", daca ar fi fete care te plac, dar nu sunt pe placul tau sa spun asa, adica nu sunt genul tau, totusi tu ai sta cu una din ele, din disperare de a avea o prietena? :o btw, stai calm ca exista cineva si pentru tine. Sfat, cand o sa ai o iubita ai grija sa oferi iubirea de care are nevoie, nu de care crezi ca are nevoie :3 si daca ajuta la ceva, uite o big hug de consolare big grin

52 răspunsuri:
| cosmin34092 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi asta, dar tie iti e mai bine singur. Crede-ma pe cuvant.