| EEuR a întrebat:

Oare o să găsesc vreodată o fată care nu e târfă, care nu se uită în buzunarul meu și la mașina mea? O fata căreia sa i placa lucrurile simple.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma insel omule. O sa aiba putina grasime, sau nasu stramb, cosuri. De ce unii zic sa nu fi pretentios altfel nu gasesti. Societatea indeamna reproducerea omului intre sexe indiferent ca e urata sau grasa iar el arata bine. Aia singuri traiesc fara partenera pentru ca nu accepta una mai naspa in viata lor sau asteapta sa se dezvolte domeniul robotiilor precum cei MGTOW care sant nerabdatori sa puna mana pe un cyborg femeie frumoasa cu forme si iubitoare.

| RAY a răspuns:

Hai sa fim rationali, majoritatea dintre noi nu suntem bogati, doar 20% din masculi sunt bogati, noi restul avem un loc de munca, o masina SH, stam intr-o chirie, si totuși majoritatea din noi avem o iubita, exista materialiste desigur, eu unu ma feresc de tarfe prefacute, ipocrite, mincinoase cu care vb un an si descoperi cat de ipocrita e

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sigur ca da, dar pentru asta trebuie sa cauti pe jos si cu buzunarele goale.

| SilentRain a răspuns:

Dacă pornește cu mentalitate toate îs tarfe, nu prea cred
Eu zic sa lucrezi puțin la tine și modul cum vezi unele lucruri și cu siguranță o sa îți găsești și tu o fata

| Plato a răspuns:

In club sa fii sigur ca nu vei gasi. Delfini nu cauti in deșert.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă meriți o astfel de
fata, da, dacă și tu ești băiat bun

| PersonajFictiv a răspuns:

Vorba lui Vali " N-am bani de zici că-s evreu dar am o inimă călduroasă și știu să respect femeile...nicio zdreanță nu s-a plâns până acum "

| ForeverAlone97 a răspuns:

Slabe șanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii doar atent in jurul tau, atata tot.
Legat de lucruri simple. Te imbraci simplu, nu arati masina sau sa dai de inteles ca vrei sa impresionezi.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde si unde le cauti. laughing

| TristanTzara a răspuns:

Sunt oameni de tot felul.

Sunt și fete care le pasă de cine ești tu și nu de ce ai. Dacă nu găsești, însemnă că nu cauți în locul potrivit.

| Mogiojojo a răspuns:

Euu. Ideea e ca si eu gandesc la fel: mai exista baieti care sa se uita ca o fata sa fie de treaba, inocenta sau au murit toti?