| Spiderul a întrebat:

vi s-a întâmplat și vouă că de fiecare dată când cunoașteți o fată apoi să aflați un pic mai târziu că deja are pe cineva? Întreb pentru că mi se întâmplă chestia asta mereu și am 22 de ani.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Am patit-o destul de frecvent in ultimii ani de la 18 pana la 27 toate au un crenvusti care le satisface sau le bate cu cartabosul pe fata, adica cand le-o baga si ele isi trag palme peste fata de placere sa o simta in falca. De cand le ignor ma simt mai bine si uneori cand se intereseaza in mine le zic sex intre prieteni sau iesi la mata acasa. Ordinarele nesimtite laughing

2 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

O fată nu îți va zice din senin : Am iubit. Și nici pe fața ei nu vei vedea scris așa ceva. Îți răspunde din politețe, poate doar dacă ai flirta prea mult ți-ar spune " Hei, nu poți face asta. Am iubit ".
Întreabă-le sau interesează-te ..stalking măcar dacă chiar vrei să nu-ți pierzi timpul degeaba.

| Freya1 a răspuns:

Pai cred ca i se intampla oricui.
Daca nu o cunosti pe un site de socializare unde ii scrie ca este intr-o relatie nu ai de unde sa stii daca este singura sau nu.Sau poate dupa ce te cunoaste mai bine te minte pentru ca nu ii placi.