| Pricked a întrebat:

De fiecare dată când apăs pe Logout, are loc un fel de refresh al paginii şi eu tot logată rămân.
Vouă vi se întâmplă?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.
Ciudat. Întreabă-i pe cei de la Contact, Zombilici.

| Pricked explică (pentru NOname):

Acuşi le scriu, C:

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La mine se intampla cand dau Vizualizare profil.
La logou nu intampin probleme.
O seara bunahappy

| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Mie nu mi se intampla cand dau logout, ci doar atunci cand intru pe TPU isi da refresh pagina de 3 ori. ( asta uneori )

Bft! happy

| Pricked explică (pentru Jipa95):

Problema e că nu reuşesc să mă deloghez. Ori de câte ori aş încerca.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar la Logout? Eu cand intru pe TPU si nu am Adblock activat mi se da refresh de n-spe ori. Turbezi, naiba.

Ma enervez apoi si utilizez varianta mobile. Apoi iar ma enervez fiindca acolo nu poti da reply.

| Wukii a răspuns:

TPU are probleme tehnice. De exemplu, mai demult, când dădeam click pe o întrebare, îmi dădea refresh, și tot pe pagina aia am rămas.