| viorelsabau a întrebat:

Vreau sa trimit flori in Bucuresti, cu o comanda online (sunt din Bucuresti dar...). Am vazut multe reclame dar ce-mi recomandati (flori frumoase, aranjamente deosebite si raport calitate versus pret foarte bun.)?

Răspuns Câştigător
| cocolina a răspuns:

Http://www.123flori.ro/? gclid=COu3goqOs58CFUmK3godB0De1A

Uite `te si tu pe aici...desi mie mi se pare destul de scump:P

Bafta!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie imi plac aranjamentele de la o firma numita Holland Flower de pe Stefan cel Mare. Dar sunt scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la http://www.floridelux.ro/ sunt cei mai buni. eu lucrez la Allianz Tiriac si tot timpul luam de la ei - au niste flori si materiale cum nu am mai vazut, si tot timpul niste buchete rare in Romania, eu nu am vazut pe nicaieri ce fac ei. Si preturile nu sunt atat de mari, sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc www.buchete.ro, sunt cei mai mari si buchetele sunt foarte ok mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare...si restul.reclama...

| viorelsabau explică:

@cocolina. Arata bine oamenii astia. Asta pare chiar ok (inclusiv pretul, daca e si livrarea si felicitarea inclusa dupa cum zic ei): http://www.123flori.ro/trandafiri/p282/romantic/

Cred ca o sa comand sa vedem ce iese... va zic

| viorelsabau explică:

Salutare din nou. Am comandat pana la urma de la 123Flori.ro (aranjamentul asta: http://www.123flori.ro/trandafiri/p522/dansul-culorilor/ ) si a s-a livrat acum 1 ora. Tocmai l-am vazut si eu si arata bine.
@cocolina: daca ma uit la flori, vaza si pun si transport de exemplu... nu ajung mult sub pretul lor deci pana la urma e ok. Trandafiri simpli puteam sa iau si de la coltul strazii dar nu asta era ideea. Oricum multumesc de ajutor.