| AdriannaAdry a întrebat:

Salutare. am un telefon codat in reteaua vodafone caruia i-a expirat perioada contractuala(abonamentul) si as vrea sa-l decodez la vodafone dar problema e ca nu sunt eu titularul contractului. credeti ca se poate?
funda+voy

Răspuns Câştigător
| pHaNtOmiX a răspuns:

Desigur,nu ii intereseaza pe ei asta.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Il poti decoda oriunde, 20-30 lei.

| AdriannaAdry explică:

Orinde 20-30 lei nu cred, pentru ca e vorba de un Nokia 5230. multumesc pentru raspunsuri

| express11 a răspuns:

Daca si Vodafone are serviciul asta de decodare, cu toate ca ma indoiesc, nu-i problema.dar iti spun ca firmele de telefonie nu au acest serviciu.