| bluebel a întrebat:

Am un telefon Samsung model : GT-E1230 codat in reteaua Vodafone. Vreau sa il decodez ca sa pot folosi pe reteaua orange.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Mergi la un service autorizat Vodafone si platesti in jur de 20 lei si iti va merge funda frumoaso:*?

| OneGentleman a răspuns:

Daca este in reteaua Vodafone si este inca in garantie pletesti aproximativ 50 de euro decodatul si pastrezi si garantia in continuare. daca nu libera decodare si il folosesti asa cum doresti happy