| prye a întrebat:

Care stii niste statusuri de bautura/betie/alcool

Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Cand imi fuge pamantul de sub picioare
Ma ambitionez si fug si eu mai tare
Beau intruna stii ca nu ma pot schimba
Par singur la masa insa restul sunt sub ea

Cand vine vorba sa beau nu ma pot abtine de fel
N-am nici un cui destul de mare sa-mi agat pofta in el
N-am nici o vina ca de mic dau peste cap paharul plin
Caci tata m-a invatat sa inot in cada plina cu vin
Uneori nu realizez si de-o intrebare nu scap
Ori lumea e cu curu-n sus ori berea m-a pus in cap

Am atatea motive sa beau incat am uitat
Ce caut in bodega calare pe masa mort de beat
Trag in sus de sticla asa cum baietii trag de fiare
Pana ramane goala si eu gol in buzunare
In seara asta sunt campion prietenii sub masa stau
Si-s fericit ca am inca un motiv in plus sa beau

6 răspunsuri:
| house07 a răspuns:

1. "Mama ce am baut aseara, sper ca ati avut toti prezervative"
2. "Nu trebuie sa mai combin Tedi cu Fanta, iese belea mare.

| apples a răspuns:

9frehHOFE#(u^(75gheferg; asdhl; g

| Absent a răspuns:

Este bine sa lasi bautura, insa rau este sa uiti unde ai lasat-o...
Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...
Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficienti de beti!
I dont think, I just drink!
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Nu exista nu-mi place sa beau... beau fara sa-mi placa!
Vinul rosu de Vaslui, face p**a ca un cui!
Cand e cald judec la rece...berile!
Viata e prea scurta ca sa bei un vin prost...
N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos... nici-o problema!
Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.
N-am nici o problema cu alcoolul?! beau, ma imbat, cad pe jos... nici-o problema!
LIPSA ALCOOLULUI DAUNEAZA GRAV SANATATII!
de 3 zile stau si beau
pe acasa nu mai dau
Blonda la Volan! Atentie nu i stati in calebatting eyelashes
NU! beti ca o sa MURITI mai REPEDE
DND.FAK BAIE, DORM.
am baut aseara 5 litrii de vin si am mancat un mar...si azi dimineata mi-a fost un rau de la marul ala...rolling on the floor
SUGETI PWLA FMMM DE SCLAVI.ZEU ZEU ZEU
Frunza verde / Rug de mur / Deranjezi…. o iei in cur
Interzis pentru cei de la 13 ani in jos trebuie' sa ai bulentin sa bei laughing

| denismaria92 a răspuns:

Well I stumbled and I'm all drunk and full of smoke. My wife said"I have had enough, that's it, I'm sick. GET OUT! So I stumbled down to Kelly's Pub across the edge of town and I told the boys my story and we had another round.

| SeNoRiTta a răspuns:

Dn ce mel sunt versurile XkX?:X

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *