| Ionică a întrebat:

Ce mancare, desert, bautura cu alcool si bautura fara alcool preferati? Multumesc!

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ciorba radauteana, piure cu piept de pui la gratar, peste la gratar, saramura de peste, frigarui din piept de pui la gratar, legume si carne pregatite cu aburi(la Steamer), vin din via din curtea mea, sucuri din legume si (sau)fructe pregatite de mine, prajituri cu fructe si frisca, pregatite de mine.

| anad a răspuns:

Friptura, prajitura cu nuca, lichiorul, sucuri naturale de fructe (facute la storcator).

| Bacemi a răspuns:

Mancare - Pizza, Paste
Desert - Prajitura cu lamaie
Bautura cu alcool - Sampania, Ricard
Bautura fara alcool - Suc natural

| arrriadna a răspuns:

Ciorba de burta, piept de pui cu ciuperci; tort; cocktail adio mother fucker (daca e posibil, daca nu votez cu sampanie); ness.

| Lora_6439 a răspuns:

Mancare - friptura cu cartofi la cuptor, cartofi prajiti, snitel cu salata de varza
Desert - Papanasi, budinca
Bautura cu alcool - Bacardi breezer, Beck's cu lamaie
Bautura fara alcool - Timbark fontea big grin

| ilovemusic a răspuns:

Mancare-friptura cu cartofi prajiti, snitel, tocanita de ardei.
Desert-tort de fructe, inghetata, salata de fructe, clatite, shake-uri.
Bautura cu alcool-sampania.
Bautura fara alcool-Nestea, suc de fructe, limonada.

| GreenPills a răspuns:

Mancare:Friptura, fructe de mare, snitelhappy.
Desert:Ora 12, tort, inghetata, iaurt.
Bautura:Suc de banane si capsuni, bere, vin.