| CristinelAndrei a întrebat:

Scuze ca pun intrebarea aici da e cea mai populata categorie... ce faceti cand sunteti plictisitii?crying

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, ceea ce fac eu ca sa-mi treaca plictiseala o dat nume la rubrica asta. big grin
Eu nu ma plictisesc niciodata, adica hai sa nu spun o minciuna, ma plictisesc cand sunt la lucru, atunci fie astept cu stoicism sa se gate programul, fie ma gandesc la alte lucruri si atunci timpul trece mai usor.

| paramore a răspuns:

Merg la munca

| bianka93 a răspuns:

Pai ask muz saw ies ca prietenii pe-afr ca sa traka monotonia...depinde ke am chef sa fac in momentu respectivbig grin