| FetitzaDulce a întrebat:

Scz catelegoria.
TPU. Ati fost in Clubul Motor din iasi? va rog sa-mi spuneti cate ceva desper el.
PS: se plateste intrarea?

1 răspuns:
| MaTr1cE a răspuns:

Intrarea se plateste 10-15 lei. Este un club foarte Ok din punctul meu de vedere eu sunt din Bucuresti, dar ma duc de 2 ori pe luna in Iasi si trec pe la Club. Din cate am inteles pe 10 februarie ( Vineri) o sa fie ceva mai special adica : O sa vina trupa camuflaj si cativa invitati noi! happy Sper ca te-am ajutat, Bafta! happy