| ReZiSTorr a întrebat:

Se da scenariu urmator:sunteti intr-o relatie de 4 luni de zile,iar persoana de langa iti spune ca ii scriu si alte persoane de sex opus,ba chiar vorbeste cu ele.Tu, ca persoana ti la ea si te-ai indragostit si nu vrei sa renunti la ea.Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca ea vrea sa renunte la tine, nu e nimic de facut. Ciudat este ca iti spune. De ce iti spune? Ca sa te faca gelos? Pentru ca nu-i pasa de tine si vrea sa isi bata joc?

| Wr3nch a răspuns:

4 luni nu e cine stie ce. Daca te iubeste si esti pe placul ei ramane cu tine. Daca nu, lumea e mare, si ca fi o alta.

| Sofer a răspuns:

Sa nu exagereze. Dar prin treburile astea asa ușor se destramă relațiile. Ea acasă si bărbatul la servici si ea sa vorbească pe net cu diverse persoane pana se îndrăgosteste de altul si pe actual sa il lase cu buza umflata. Foarte greu increderea in ziua de azi.