| DANyi a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, chiar e adevarata suferinta din partea prietenei la despartire, sau sunt doar versuri aiurea de la melodii?

5 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Daca iti da papucii categoric o doare fix in pix!

| Pufoseniiee a răspuns:

Sa stii ca depinde de fata! da mai multe amanunturi!

| GummitsaxXx a răspuns:

Da. Orice fel de fata ai fii..Suferi pentru ca fiind fata/femeie ai reflexu de a pune mult suflet intr-o relatie. Si ma refer la fete sau femei normale nu curve. big grin. Deci. Da..Sufera. Pentru ca iubesc..SI tu ai suferii daca prietena ta te-ar insela sau s-ar despartii de tine. big grin Crede-ma

| Matei_Mihaela_1996 a răspuns:

Buna! Asta depinde de fata, daca ea a pus suflet intr-o relatie sufera.

| Camy149 a răspuns:

Depinde de fata, daca ea chair te-a iubit a suferit. Fetel in general sunt sensibilee, trebuie sa le abordezi mai usor, mai dulce.