| BubleBluexD a întrebat:

Statusuri de dragoste pentru. el de parere de rau puppy dog eyesMai cool si mai unice Primesc si versuri din melodii hip-hophappy Sau daca puteti statusurid espre viata big grin Multumesc anticipat; D Cele mai unice si mai multe fundita :*

Răspuns Câştigător
| exya_5295 a răspuns:

"Sunt asa cum nu ma stii nu doar cum ma poti privi. Deci daca te uiti la mine mai rau de-atat nu poate fi :X!"

i'm good, but i'm not an angel.

Prea multe cuvinte,prea putine fapte deja e prea tarziu. Imi pare rau nu mai conteaza oricum. In ultima vreme toate visele se fac scrum. straight face

O faceai sa planga, apoi o luai in brate, si ii cereai iertare pentru ca era micuta ta si nu vroiai sa vezi ca o doare!

Aveti calitati aparente sh defecte permanente sunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când il vezi k umbla cu 10!

Sunt momente cand trebuie sa lasi totul d o parte si sa-ti amintesti k fetele k noi nu plang.; x.

Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

Zambetul ei de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de mana.; x

Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu! Visele se spulbură aproape instantaneu.

Fii falsa`! Triseaza des si fii sigura ca vei castiga un joc pervers! Toata lumea joaca pe interes!

Daca ai impresia ca totul va dura la nesfarsit, bun venit in realitatea cruda. Gandesti gresit!

Nu te grabii sa arunci tot ce iubeai odata, nu fugii. Nu te minti. Stii praful dupa poze va ramane in amintiri.

Crezi ca ma cunosti? te-nseli amarnic...sunt o simpla imagine...o poza ce o poti interpreta cum vrei.

• Văd oameni cunoscuţi în poze, lângă mine, în decor. Îmi amintesc de ei, dar îmi scapă numele lor!

Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana.>; d<

Priveste-ma cu interes, adanc in ochi, sa vezi rabdarea cu care ma uit fix asteptand sa crapi devil

• Te`ai jucat cu visele mele şi orgoliul meu de`acum n`ai decât să mai găseşti încă o sută ca mine, cum spuneai mereu! oh go on

●Ea e puternică, ea merge mai departe şi cu fiecare pas încearcă să uite că oamenii sunt atat de falşi. oh go on

▓ A fost o vară frumoasă... rămasă doar în poze şi amintiri... ♥

Dar pentru fiecare care ti-a rupt inima, zi mersi! Ai mai multe inimi pentru cei ce vor veni.

Acum e singură, nu ştie încotro se`ndreaptă … dar ştie sigur că viaţa nu`i dreaptă! sad

Te gandesti mereu la el esti cu telefonul in mana, a trecut inca o zi si nu mai suna.
Nici tu nu sti ce simti, ura sau iubire Ca nu-l iubesti pe el, iubesti o amintire!
Noaptea trecuta o lacrima mi s-a prelins pe obraz; am intrebat-o : " De ce ai aparut? Mi-a raspuns : "Este cineva atat de special acolo, in ochii tai, asa incat nu mai era loc si pentru mine!

Iubirea e ca o convorbire telefonică. Dacă la capătul firului ţi se răspunde:„ Greşeală!", trebuie să închizi.
Ai putea regreta vreodată că ai început să înveţi să iubeşti, cu el, cândva, demult? ♥

Tu vorbeşti numai de ele de faţă cu mine. deşi ştii că te iubesc mai mult decât toate la un loc, în fine straight face
• Nu am realizat dar am înțeles că s-a sfârșit că acel "te iubesc" a devenit un "te-am iubit! oh go on
• Dacă o persoană are puterea de a`ţi schimba starea de spirit înseamnă că ea este cu adevărat importantă! love struck

Am plâns ascultând muzică şi privind fotografii.Am dat telefoane doar pentru a asculta o voce. Am fost indrăgostită de un surâs. Am confundat sentimente. Şi am iertat greşeli de neiertat! ♥

Si ea? ce vina are? Ca e prietena prietenei tale? ahh. pe ea o doare mult mai tare!♥!

Fiecare melodie ascultată de o fată,e un cuvânt care nu-l poate pronunţa, o durere închisă în ea sau poate o iubire nespusă

Să știi că de astazi ți-am promis,O javră ca tine v-a avea de suferit.

Dacă îmi răneşti prietena cea mai bună sunt în stare să fac ca moartea ta să pară un accident.

• Când spuneai că mă iubeşti eram conştientă că minţi, dar asta nu mă împiedica niciodată să fiu fericită...

Apropo, tu bucura`te ca vezi rasaritu` si nu mai complica tot ce e simplu, semnat:Timpul! ♥

Visul meu scump-o? e să te calc cu maşina după ce iau permisu, apoi trec şi pe la prietena ta!

sincer.nu pot spune ca nu imi e dor de el.cand o aud pe mama cum zice.''unde iti e baiatul ala? cu care vorbeai pana si in somn''?

Mi-e dor să chiulesc cu colegii din generală. Să ne-ascundem după blocuri ca să fumăm câte-o ţigară.

Şi spui : "Gata! De dragul ei mă potolesc, că e prea mică şi o iubesc!"E toamnă iară, o să fiu rece din nou, o să fiu o fiară. Adio, dragă iubire de-o vară. Ai fost doar o dragoste incendiară. E toamnă frate, e toamnă iară ♥.
Si când îti spun să mă lasi în pace as vrea să nu o faci. Să lasi de o parte orgoliul tău si să mă strângi în brate.puppy dog eyes!`love struck
. Cauti paradisul, printre nori de fum. Te-ai ratacit acum, Totul se transforma-n scrum
Nu e normal, azi ai zambet artificial. desi esti tanar te gandesti la final.
Asa e viata, obisnuieste-te cu ideea,
Cum orice barbat destept se obisnuieste cu femeia,
Deci ****-o, fumeaz-o, traieste-o cumva,
Clipa conteaza si raman doar amintiri in urma ta.
Realizezi ce mult lipseste acel cineva
Care zi de zi zambea, te iubea dar nu spunea, nu...crying

Depinde de tine, da' cat o sa mai depinda?
Tu cauti un vinovat, doar uite-te-n oglinda!
N-are sens sa te-agiti – tic tac!
Mor incet, nu stiai?

Îmi recunosc vina, însa nu cedez şi vezi,
Speranţa moare ultima, doar atunci când crezi,
Căci lacrima de pe obrazul meu e încă vie.
Nu plec capu’ nici de-a dracu’, ce-o fi să fie.

Bazati pe grame, la orice pas e o ispită, haos total, dacă iti cauti ingerul pazitor, e sub masa`ntru`n bar
Inaintam spre nicaieri,
Ca de fapt nu e nicio cale,
O sa lasam in spate,
Doar trandafiri fara petale.

De vrei sa nu-mi dai niciodata drumul, ia-ma incet
Si sterge-ti de pe a ta fata falsul zambet.
Nu mai zic nimic, inchei aici ca doare,
Dac-ar fi sa curga lacrimi, sa curga ale tale...
Te-au facut sa crezi ca nu poti prea mult
Dar trebui sa o arzi la modul " O sa reusesc pentru ca vreau " si atat.

batai cu perne printre puf si semne pe gat
imi place cand te agiti
si tie iti place cum cant
e vorba doar de o zi
de un gand sau un rand
Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede happy!

Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele! laughing

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant,Minciuna! Si toate fara nici un motiv!
Am auzit ca limita e ceru si am zis fara limite
Am cheltuit,m-am drogat,am baut si am trait orice zi fara limite,
Asta sunt eu, nu pot fi oprit de nimic practic n-am limite
Acum lumea e a mea si pare prea mica, sunt gata sa rup orice limite.