| Creatzaaaa2546 a întrebat:

happy As vrea si eu niste statusuri despre viata, dragoste...se poate si versuri de melodii...etc,! :*!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......c-funda-x/

http://statusuri.net/statusuri-de-dragoste-3/

sper sa te ajute, funda? :x

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun, ca viata este frumoasa, daca stii sa-ti alegi persoana compatibila cu tine. Dragostea vine de la sine.Eu,nu am avut parte de asa ceva, pentru ca nu a fost metoda cea mai potrivita sa ma faca sa deschid bine ochii!

| greyhound a răspuns:

"viata iese din p dar se duce pe p"
"viata-i complicata si primii 100 de ani sunt si cei mai grei"
"dragostea e efortul unui barbat de a se multumi cu o singura femeie"
"dragostea e o nebunie vindecabila prin casatorie"