| pisoias a întrebat:

Sunt divortata "din vina lui "si -mi caut jumatatea.As putea oare sa gasesc un barbat sincer iubitor si stabil?

Răspuns Câştigător
| mioara a răspuns:

Va fi greu, acum barbati nu mai sunt asa de sinceri poate unu la 1000.

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur pisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draga nici odata sa nu-ti pierzi speranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic, da. Practic e foarte greu pentru ca eu cred ca pentru a avea noroc trebuie sa gasesti pe cineva care sa fie la fel de bun ca primul si sa-i lipseasca partile proaste si sa nu faca greselile persoanei de care a-i divortat. E greu sa il gasesti mai ales ca viitorul isi va ascunde sa spunem deficientele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine inteles ca se poate daca stii unde sa cauti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa o fata frumoasa ca tine este imposibil sa nu gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu in zia de azi mai ales trebuie sati decchizii bine ochii inainte de face un pas pentru ca lume nu-i cum a fost inainte majoritatea sunt pe interes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar trebuie sa deschizi ochi inainte sa nu mai patesti ce ai patit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.pe mine. daca imi oferi tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai gasesti unul ca mine pe mine m-a lasat ea dupa 4 luni de la nunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aiy putea: nu am fost casatorit: ai copii? arati destul de bine: ai spus ca a fost vina lui: nu te contrazic:dar adevarul i_e undeva LA MIJLOC:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vei gasi dar toate la timpul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde citi ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| sharky88 a răspuns:

Cauta si vei gasy

| doareu_6634 a răspuns:

Dc nu? intotdeauna poti gasi ceva mai bun...nu stii cand rasare soarele pe strada ta poate rasare atunci cand te astepti mai putin.succes!

| kelusorin a răspuns:

Nu conteaza frumusetea exterioara pentru ca este trecatoare ca si viata si conteaza frumusetea interioaar (sufletul) la concluzia asta am ajuns eu dupa o relatie de 6 ani

| kelusorin a răspuns:

Frumusete este trecatoare ca si viata totodata, si nu conteaza frumusetea exterioara si conteaza frumusetea interioara (sufletu) la concluzia asta am ajuns eu dupa o relatie de 6 ani. Iar tu vei gasi un barbat care sa te iubeasca si sa te aprecieze si tu la randul tau la fel... Dar parerea mea este : Casca bine ochii

| adryanmarcus a răspuns:

Buna, la un moment dat vei gasi persoana potrivita. Parerea mea este ca eu as fi un barbat asa dupa cerintele tale, daca mai esti interesata putem sa discutam sa ne cunoastem. astept.

| 021276 a răspuns:

De ce nu.eu sint in la fel.asta ma intreb si eu, oare voi gasi pe cineva sa fie sincera?

| Nazare_Ilie_1979 a răspuns:

Daca e neserios si nu stie sa iubeasca persoana de langa el refati veata

| Bukos_Sergiu_1986 a răspuns:

Pai acum depinde ceea ce cauti eu cred ca e posibil cel mai important este ca doua persoane sa comunice

| Adrian_Florea_1978 a răspuns:

Buna prin asta am trecut si ieu pisoias

| Ionut_Ionut_1979_UoGk a răspuns:

Buna! Doresc sa gasesc o fata pentru o relatie serioasa, eventual casatorie id de mes caut_casatorie

| codrut32 a răspuns:

Numa vina lui?

| albaiulia a răspuns:

Eu sunt divortat recent din vina ei si tot imi caut jumatatea. Voi fetele ziceti ca baietii nu sunt sinceri, dar eu sunt de alta parere. Stau si ma intreb daca exista femei cu adevarat sincere si iubitoare?!

| Nastase_Vasile_1970 a răspuns:

Tu vreau SA te ***