| todea1990 a întrebat:

Sunt solo care ma vrea. sunt din baia mare?

8 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Tu ...esti asa, de dat si de luat?!
E ok de unde esti...dar...chiar nu-ti pasa cine te ia, pentru ce, si ce o vrea sa faca cu tine?!
Omule, gluma-i gluma,... dar vezi ca lumea o ia de buna, si te-oi auzi ca in noaptea dintre ani... te dau astia disparut! laughing
Un An Nou Fericit si tie!

| adasdsadsaasdsa a răspuns:

Du-te si omoarate mai bine!

| Comoaracasei a răspuns:

Nu asa se agata o fata

| todea1990 explică:

Persoane de sex feminin sa ma ia. ca sa nu dispar si sa nu mai apar in 2011tongue

| todea1990 explică:

Mai mai voi nu stiti de gluma.mai bine nu va obositi sa scrieti

Abh
| Abh a răspuns:

Daca esti tu in poza de la avatar, esti frumusel dar sa stii ca eu sunt"luata" deja, mai cauta!

| Contrast a răspuns:

@todea1990 hai, ma... ce te-ai suparat asa!
Oamenii isi spun parerile...acu, iti plac, bine; nu-ti plac...asta e!
Si eu stiu de gluma, stiu ca a fost gluma, dar de luat nu te puteam lua!
Stii tu: distanta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Baia Mare am facut eu voluntariat! Este foarte frumos acolo.
Cât despre întrebarea ta... sincer, m-ai dezamăgit. Aici eşti ca să ajuţi, este un site numit TPU = Toţi Pentru Unu, asta nu înseamnă că poţi da anunţuri "că eşti solo şi cine te vrea" Da, glumim când este cazul, dar măcar ai citit instrucţiunile acestui site?! Întrebarile de prost gust duc la ştergerea contului. Mi-ar părea rău să văd cum dispari, ţinete de glume proaste şi nu va fi bine pentru tine! :) Sper că nu o vei lua ca pe o critică, ci ca pe un sfat!
O zi bună în continuare!
Apropo are nevoie de răspunsul tău:
http://www.tpu.ro/......pe-invers/
Bye bye! :)