| DanutulVostru a întrebat:

TPU am o intrebare! Eu si fosta mea prietena am inceput sa vorbim din nou dar nu vorbim normal ca niste amici, vorbim cu, pui. vtm etc. Am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine iar dar ea a spus ca inca il iubeste pe unu, dar mereu ma baga in sema si ma intreba ce am facut si imi zice ca sunt ca un frate pentru ea dar imi vorbeste cu pui, vtm... Si ii mai zic ca daca o intalnesc ii las semne pe gat... Am intrebat-o daca ma lasa sa o sarut si a zis "vedem" o cunosc cat de cat si daca ne vom intalni sigur ma va lasa sa o sarut. I-am mai zis si ca daca ii trece de ala si vrea un iubit sunt aici si a zis "ok puiut". Credeti ca am o sansa din nou sa fiu cu ea sau doar sunt eu indragostit si nu imi dau seama ca nu ma place? Si daca mai am o sansa ce ar trebui sa fac ca sa o cuceresc din nou? Dau funda! (Multumesc anticipat)

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

Te tine asa ca o stea ce isi tine planetele pe orbita.Mie imi place concretul oricat de indragostit as fi.
Sanse ai, toti avem sanse la orice pereche de craci, conteaza ce dai si tu la schimb.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare că eşti cam de rezervă, dar dacă vrei să o cucereşti ţine-o tot aşa.

| jmegher a răspuns:

Frate... Laso.
Crede-ma ca esti o rezerva nu prea importanta pentru ea.

| kandaraki a răspuns:

Pai fata se joaca cu tine, stie ca in caz de Plan B, tu vei fi ca un catel, vei fi disponibil, singur ai zis - fosta prietena, e FOSTA, uito, mergi inainte. E ca si cum ai vinde o casa si ai cumparao inapoi, sau ai vinde o masina si ai cumparao peste un timp. O farfurie stricata nu se mai repara, asa ca ia aminte. Succes;-)