| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu 2 zile am cunoscut o fata pe internet. E la 300 de km distanta de mine. Ea are iubit in realitate, dar a spus ca l-ar lasa daca as vrea sa fiu cu ea. Ea insista foarte mult sa ma vada, si tot ma intreaba cand ma intalnesc cu ea, si zice ca vrea sa ma vada cat mai curand. Ea nu mai este virgina, dar eu sunt virgin. M-a intrebat si daca as vrea sa fac dragoste cu ea cand ne-am intalni. Imi spune ca aproape s-a indragostit de mine, si ca ii place cum ii vorbesc, si ca o respect, si ca imi pasa mult de ea si de ceea ce simte ea. Mi-a spus sa nu o mint ca ma intalnesc cu ea si sa nu o pacalesc. Am vorbit cu ea, pana acum, la telefon, in 2 zile, cam in jur de 20 de ore. Eu sunt cu 4 ani mai mare decat ea, amandoi suntem majori.
Voi ce spuneti, ar avea vreo sansa o relatie, in situatia data? Se merita sa ma intalnesc cu ea?

12 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Daca e asa indragostita de tine de ce nu face un mic sacrificiu si va intalniti la jumate de drum. Eu asa as face daca as fi fost fata.

| anonim_4396 explică (pentru Miauti):

Frate, am analizat-o, si e de-a... Nu pare a fi serioasa. Simt ca ceva nu pute bine. Imi zice in seara asta, dintr-o data, ca vrea sa inchida, ca sa poata adormi (desi, azi-noapte, a adormit in timp ce vorbea cu mine, si nu a avut nimic impotriva), iar apoi, peste 15 minute, imi da mesaj ca sa o sun. Eu cred ca iubitul ei eu fi zis ca vrea sa o vada, iar apoi s-a razgandit vreunul dintre ei. Eu nu am nimic impotriva cand e vorba de mers la o fata in orasul ei, ma duc cu mare drag, am fost de multe ori la o alta fata, sute de kilometri, doar eu am mers la ea, si nu s-a pus problema de acest lucru, insa sa fie serioasa. Daca e serioasa, ma comport frumos cu ea, fiindca apreciez seriozitatea la o femeie. Vai, greu gasesti in ziua de azi o femeie cu capul pe umeri...

| RAY a răspuns:

Ce credul poti fi

| 2Low a răspuns:

Nu fi tigan! Sanse ai, dar nu se merita din moment ce ea are iubit.
E doar o panarama cibernetica daca face lucruri din astea.

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns (pentru Noexam):

Ce panarama de om mai e si ea. Nu ma refer ca e ea panarama. Comportmentul e lasa de dorit. Fazele cu "ma bate, ma injura, ma etc." sunt ca sa te sensibilizeze pe tine si sa nu o consideri o femeie usoara.Sa para ca vezi domne, e o "damsel in distress" si tu Fat Frumos ai venit sa o salvezi. Fas. Figuri facute aiurea. Vrea o aventura si atat. Si chiar daca ar vrea o relatie, te-ai simti bine stiind ca iubita ta era cu unu, te-a agatat pe tine pe net, s-a rugat de tine sa te culci cu ea (in timp ce era cu el) si poate i-a placut totusi de tine si s-a hotarat sa fie cu tine (sau, SI cu tine).
Neah, e o durere de cap mult prea mare si o pierdere de timp inutila.

Răspuns utilizator avertizat
| zHeArTz a răspuns:

Ba... 100% vrea sa faceti sex happy. Felicitari smug! Deci :epilat, spalat + 2 prezervative (in caz de urgenta). Relatie? ba nu cred... ea vrea doar o aventura, garantezwinking. Bafta tongue

Răspuns utilizator avertizat
| aLexyKuu a răspuns:

Ori vorbseste serios. ori vrea sa isi bata joc de tine happy

Răspuns utilizator avertizat
| aLexyKuu a răspuns (pentru Noexam):

Propria experientalaughing